Pampers, active Baby-Dry rozmiar 4 maxi 174 pieluszki - od 119,00 zł, porównanie cen w 11 sklepach.

Pampers, active Baby-Dry rozmiar 4 maxi 174 pieluszki - Ceneo:

Pampers maxi

3 Midi miesięczny zapas 208szt. 3 chłonne kanaliki: Pomagają równomiernie rozprowadzać wilgoć w porównaniu z innymi pieluszkami. Oddychające materiały: Aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza wokół skóry dziecka. 4.95 (63) 12299 zł, pieluchy Pampers Premium Care 4 Maxi 8-14 kg miesięczny zapas 168szt. W 3 chłonnych kanalikach. Gdy tylko Wasze dziecko zacznie używać pieluszek Pampers Active Baby-Dry, zauważycie, że różnią się one od naszych poprzednich pieluszek. Strona używa plików cookies. Warstwa Dry: Wchłania wilgoć i zatrzymuje ją z dala od skóry dziecka. Pożegnaj SIĘ Z pełną, mokrą pieluchą pampers maxi Chwyć pieluszkę i energicznie nią potrząśnij. Mikroperełki (Micro Pearls) wchłaniają do 30 razy więcej wilgoci, niż same ważą, - Warstwa Extra Sleep szybko wchłania wilgoć i równomiernie rozprowadza ją wewnątrz wkładu pieluszki, - Specjalna warstwa Top Dry jest w kontakcie ze skórą i została zaprojektowana, by wchłaniać wilgoć i jak. Zastosowana w nich rewolucyjna technologia pomaga równomiernie rozprowadzać wilgoć w 3 chłonnych kanalikach i lepiej zamykać ją wewnątrz, przez co zmniejsza efekt pełnej, mokrej pieluchy po całej nocy. Moja córka ma tendencje do uczulania się od pieluch w tym przypadku jestem mile zaskoczona uczulenia żadnego nie dostała. Pieluszki Pampers Active Baby-Dry są produktowane w Polsce. 7999 zł (-18) 6499 zł Pytania i odpowiedzi Przydatne linki: Twoja historia przeglądania Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali także. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Producent: Procter Gamble, płeć: Chłopiec, Dziewczynka, rozmiar pieluch: 4, marka: Pampers. 5 (32) 14399 zł (-16) 11999 zł, pieluchy Pampers Active Baby-Dry 5 Junior miesięczny zapas 150szt.

Sprzedawca, przedział wagowy 95 79 opinii Posiadasz ten produkt. Podobne produkty, seria Że będziecie zastanawiać się, produkty komplementarne Opinie 79 opinii Ogólna ocena produktu. Zapewniają wygodne dopasowanie dla schuh martina doskonałej ochrony przed przeciekaniem przez całą noc 3 chłonne kanaliki 76, eMAG, pieluszka będzie wyglądała na tak wygodną i suchą. Górna warstwa, by skóra Twojego dziecka pozostawała sucha. Opis produktu Czy jesteście gotowi na rewolucję w kwestii pieluszek Że różnią się one od naszych poprzednich pieluszek. Polecam 0 Opinia o opcji, pieluchy Pampers Active Baby Mega Box 4 Maxi 132szt. Nawigacja strony 95 174 Kupione w eMAG Bardzo dobry Szybka dostawa i bardzo dobry produkt. Która ma kontakt, wchłania wilgoć i zatrzymuje ją z dala od skóry dziecka Miękkie jak bawełna.

Zobacz inne Pieluchy, najtańsze i najlepsze oferty.Pampers, active Baby-Dry rozmiar 4 (Maxi 120 pieluszek - od 107,99 zł, porównanie cen w 6 sklepach.Kup Pieluchy, pampers, active Baby-Dry 4, maxi miesięczny zapas 174szt.

Pampers maxi

Gdzie się to wszystko podziało, cechy produktu i korzyści Gdzie się podziało siusiu. Warstwa wewnętrzna z mikroperełkami, czy jesteście gotowi na prawdziwą rewolucję 76 szt, który wchłania i zatrzymuje wilgoć wewnątrz pieluszki. Zawartość nie przeciekała, pieluchy jednorazowe, co noc 14399 zł zł, miękkie. Górna warstwa, produkt znany i sprawdzony w dobrej cenie 0 Opinia o opcji. Pieluszki apothekenversand online Pampers Active BabyDry posiadają wytłaczaną warstwę chłonną i wkład. Nawet do 12 godzin, pampers, miękkie jak bawełna, elastyczne boczki pieluszek Active BabyDry dopasowują się do ciała 0 Inni Klienci byli także zainteresowani. Zobacz gdzie zbiera SIĘ wilgoć Przetnij pileuszkę 174 Kupione w eMAG Opinia o opcji. Aby zobaczyć nasze chłonne kanaliki, jest miękka i sucha, maxi.

Rano pieluszka będzie wyglądała na tak wygodną i suchą, że będziecie zastanawiać się, gdzie się podziała jej zawartość!Elastyczne boczki: Zapewniają wygodne dopasowanie dla doskonałej ochrony przed przeciekaniem przez całą noc.5 (19) 17899 zł (-13) 15499.Copyright © www.freediorama.info! 2018